KEN Center: Będą nowe stojaki rowerowe

Posted on Maj 1, 2011

1


Mało funkcjonalne stojaki przy KEN Center mają zostać zastąpione nowymi. Czy będą bezpieczne i wygodne? – tego na razie nie wiemy, ale mamy nadzieję, że dyrekcja obiektu uwzględni przekazane przez nas sugestie.

KEN Center i sąsiadujący z nim hipermarket E.Leclerc to niemal idealne miejsce do przyjechania na zakupy rowerem. Krzyżują się tu dwie drogi rowerowe – główna ursynowska arteria biegnąca wzdłuż al. KEN i ścieżka przy ul. Ciszewskiego.

Niestety w chwili obecnej obiekt nie zapewnia solidnych stojaków rowerowych. Nie są to może najgorsze z możliwych wyrwikółek, ale na pewno nie można nazwać ich dobrymi. Tak wyglądają stojaki od strony skrzyżowania al. KEN i Ciszewskiego:

Stojaki przy KEN Center

Na dodatek nie są przytwierdzone do podłoża:

Stojak przy KEN Center

Podobnie prezentują się stanowiska rowerowe od strony wejścia do hipermarketu E.Leclerc:

Oczywiście spostrzegawczy rowerzysta nawet przed Leclerkiem znajdzie sobie miejsce do wygodnego przypięcia swojego jednośladu 🙂 :

Miejsce na rowery przy E. Leclerc Ursynów

Jest jednak dobra wiadomość. Jak dowiedzieliśmy się od Patrycji Zyśk, menedżera obiektu, KEN Center jest w trakcie zamawiania nowych stojaków. Jakie dokładnie będą to miejsca parkingowe – tego na razie nie wiemy, ale mamy nadzieję, że przy podejmowaniu decyzji zostaną uwzględnione nasze sugestie i rowerzyści będą mogli wygodnie i bez obaw przyjeżdżać na zakupy do KEN Center i Leclerca.

Reklamy
Posted in: Ursynów