Będą nowe stojaki rowerowe przy Blue City!

Posted on Maj 29, 2011

1


Niedługo przy centrum handlowym Blue City powstanie nowy, profesjonalny parking na ok. 50 rowerów – obiecuje dyrekcja obiektu. Pod petycją w sprawie zmiany stojaków podpisało się już ponad 50 osób.

– Jeszcze w tym sezonie stworzymy ergonomiczny i bezpieczny parking na ok. 50 rowerów – informuje Krzysztof Sajnóg, dyrektor marketingu Blue City. – Zdecydowaliśmy się na jego uruchomienie, pomimo, że nie mieliśmy tej inwestycji w planach budżetowych na ten rok – podkreśla.

Nowe stojaki rowerowe mają umożliwiać wygodne i bezpieczne przypinanie rowerów, będą  objęte  monitoringiem telewizji przemysłowej. Dyrekcja zapewnia również, że przy przygotowaniu nowego parkingu zostaną uwzględnione sugestie użytkowników i organizacji promujących ruch rowerowy. Oczywiście skorzystaliśmy z tej szansy i przekazaliśmy nasze wskazówki.

 

Na decyzję o stworzeniu nowych miejsc dla  rowerów na pewno duży wpływ miało zaangażowanie kilkudziesięciu osób, które  podpisały się pod petycją w tej sprawie. Dzięki temu pokazaliśmy, że na nowych stojakach naprawdę nam zależy, a klienci – rowerzyści to licząca się grupa!

Warto również podkreślić bardzo pozytywną postawę dyrekcji Blue City, która zdecydowała się uwzględnić potrzeby rowerzystów. Deklaracja uruchomiania dobrego parkingu rowerowego to dla nas sygnał, że centrum handlowe przy Al. Jerozolimskich jest nowoczesne, uwzględnia potrzeby swoich klientów,  a kwestie związane z ochroną środowiska nie są mu obojętne.

Mamy nadzieję, że obietnice złożone przez dyrekcję są traktowane odpowiedzialnie i ze nasze zaufanie nie zostanie zawiedzione.

Oczywiście pomimo deklaracji ze strony Blue City cały czas zachęcamy do podpisywania petycji. Pokażmy, że jest nas jeszcze więcej!

http://www.petycjeonline.pl/petycja/petycja-w-sprawie-stojakow-rowerowych-przy-blue-city/417

Reklamy
Otagowane: ,
Posted in: Ochota