Nowe stojaki rowerowe przy CH Ursynów

Posted on Wrzesień 18, 2011

2


Od kilku dni klienci Centrum Handlowego Ursynów mogą korzystać z nowych U-kształtnych stojaków rowerowych. Nowy parking dla jednośladów to efekt działań prowadzonych w ramach akcji „Rowerem na zakupy”.

Ok. 10 stojaków ustawionych zostało pomiędzy wejściem do Reala, a wejściem do OBI. Pozwalają one na wygodne przypięcie ramy roweru. Zachowano również stosowną odległość zarówno między samymi stojakami, jak i między stojakami a ścianą budynku. Parking rowerowy nie przeszkadza też w ruchu pieszych:

Sześć kolejnych stojaków zainstalowano przed wejściem do sklepu Go Sport:

  

Stworzenie nowego parkingu dla cyklistów było możliwe dzięki otwartej postawie dyrekcji obiektu na nasze uwagi. Warto podkreślić, że nowy parking pojawił się w zaledwie kilka miesięcy od momentu zasygnalizowania problemu.   

Choć  wciąż przed jednym z wejść do Reala ustawione są niefunkcjonalne stojaki w kształcie sprężyny, jest duża szansa, ze i one zostaną zastąpione czymś lepszym w przyszłym roku.

Ty też możesz wywalczyć dobry stojak rowerowy przed Twoim sklepem! Często wystarczy wysłać jedno pismo do jego dyrekcji. Wzór  można znaleźć tutaj:

https://roweremnazakupy.wordpress.com/do-pobrania/

Reklamy
Posted in: Ursynów