Będą nowe stojaki przy Centrum Handlowym M1 w Markach

Posted on Czerwiec 13, 2012

0


 Niedawno Michał Pilch wysłał do M1 wniosek o przygotowanie solidnego parkingu rowerowego. Dyrekcja obiektu nie pozostaje na tę prośbę głucha i obiecuje nowe stojaki.

– Obecnie oczekujemy na dostawę nowych stojaków (spełniających Państwa standardy), które zostaną zamontowane w pobliżu wiaty wózkowej, przy wejściu od strony zajezdni autobusowej- tak by parkowanie jednośladów i potem dojście do naszego Centrum Handlowego było najbardziej wygodne – informuje Jakub Jarczewski z Działu Zarządzania Centrami Handlowymi w firmie Metro Group, która administruje Centrum M1.

Trzymamy za słowo i z niecierpliwością czekamy na nowe stojaki rowerowe!

Fot: Wyrwikóka przy Centrum Handlowym M1

Jeżeli chciałbyś, aby również przy sklepie, w którym Ty robisz zakupy pojawił się profesjonalny parking dla rowerów przyłącz się do akcji „Rowerem na zakupy”. To bardzo proste, wystarczy, wysłać pismo do dyrekcji obiektu handlowego (sklepu, hipermarketu, centrum handlowego), które odwiedzasz i o którym wiesz, że nie ma solidnych stojaków rowerowych. Wzór takiego pisma znajdziesz na stronie roweremnazakupy.wordpress.com. w zakładce do pobrania Warto pamiętać, ze to tylko wzór – dokument można zmodyfikować dostosowując go do konkretnego przypadku.

Im więcej pism – tym lepiej! Nasz głos dla właścicieli obiektów handlowych jest ważny, a im będzie głośniejszy, tym większa szansa na to, że zostanie usłyszany! Jesteśmy nie tylko rowerzystami, ale również klientami. To w jakich sklepach wydajemy nasze pieniądze ma dla właściciela sklepu bardzo duże znaczenie. A chętniej wydajemy je tam, gdzie można bezpiecznie zaparkować nasz ukochany jednoślad. Jeśli zdecydujesz się wysłać takie pismo – koniecznie daj nam znać. Ułatwi to koordynowanie działań oraz sprawdzenia jakie dają one efekty.

Kontakt: roweremnazakupy@gmail.com

Reklamy
Otagowane:
Posted in: Uncategorized