Czy Auchan chce stawiać dobre stojaki?

Posted on Listopad 18, 2012

3


Dostaliśmy odpowiedź od Auchan na nasz wniosek dotyczący stworzenia w tej sieci sklepów jednolitych standardów dla parkingów rowerowych. Dyrekcja zapewnia, że stawia i będzie stawiać solidne stojaki rowerowe, ale propozycję opracowania rowerowych standardów zbywa milczeniem.

„Bezpieczne stojaki w kształcie odwróconej litery „U” montujemy na bieżąco przy okazji remontów w istniejących CH Auchan. Ostatnio takie udogodnienia pojawiły się w Bydgoszczy, Swadzimiu i Płocku. Bezpieczne stojaki dla rowerzystów będą dostępne również w naszych nowych obiektach, np. Łomiankach i Bronowicach” – czytamy w piśmie od Immochan (dyrekcja nieruchomości Auchan). A dalej „Docelowo bezpieczne stojaki będą ustawione przy wszystkich galeriach Auchan zarządzanych przez Immochan”.

Cieszy otwarta postawa firmy i deklaracja dbania o wygodę klientów-rowerzystów. Ale dlaczego w odpowiedzi zignorowano sprawę, z którą się do firmy zgłosiliśmy, czyli utworzenia jednolitych standardów rowerowych dla wszystkich sklepów sieci? Czyżby jednak zapewnienia ze strony Auchan były wyłącznie pustymi deklaracjami?

A jakie są Wasze doświadczenia z parkingami rowerowymi Auchan? Czy ktoś widział nowe stojaki w Bydgoszczy, Swadzimiu lub Płocku? Czy rzeczywiście są solidne?

Do pobrania: Odpowiedź od Auchan w sprawie standardów rowerowych

Reklamy
Posted in: Uncategorized