dla sklepów, supermarketów i centrów handlowych

 

Dlaczego przed wejściem do obiektu handlowego warto postawić solidne stojaki rowerowe?

Znaczna część Twoich klientów przyjeżdża lub chciałaby przyjeżdżać na zakupy na rowerze. Możliwość bezpiecznego przypięcia jednośladu to dla nas – rowerzystów kwestia kluczowa. Jeśli nie zapewniasz rowerzystom dobrego stojaka, to tak jakbyś nie zapewniał kierowcom miejsca do zaparkowania samochodu! Miłośnicy dwóch kółek to niemała i stale rosnąca grupa klientów. Inwestując w dobre stojaki tanim kosztem osiągniesz kilka istotnych celów:

1) budujesz swoją przewagę konkurencyjną. Rowerzysta chętniej wybierze miejsce, w którym stoją solidne stojaki na rowery niż takie gdzie ich nie ma lub pozostawiają wiele do życzenia. Przekłada się to na konkretne kwoty zostawiane w kasie przez Twoich klientów-rowerzystów.

2) budujesz wizerunek swojego obiektu handlowego jako miejsca, dbającego o ochronę środowiska, prowadzącego proekologiczną politykę.

3) ograniczasz problem braku wystarczającej liczby miejsc parkingowych. Powierzchnia zajęta przez jeden samochód pozwala na swobodne zaparkowanie kilku rowerów! Jest sporo klientów, którzy chętnie przesiądą się z czterech kółek na dwa, ale trzeba dać im taką możliwość tworząc solidny parking dla rowerów.

Informacje o tym jak wygląda prawidłowy stojak rowerowy, ile kosztuje i gdzie go można kupić znajdziesz w zakładce dobry stojak rowerowy.

Jeżeli przed Twoim obiektem stoją solidne stojaki rowerowe – daj nam znać! Chętnie o tym napiszemy na naszym blogu i poinformujemy innych warszawskich rowerzystów.

Reklamy
One Response “dla sklepów, supermarketów i centrów handlowych” →
1 Trackback For This Post
  1. Dlaczego przed wejściem do obiektu handlowego warto postawić solidne stojaki rowerowe? | I bike Kraków :: Kraków, rower i ja

    […] Oryginalny tekst Autorem oryginalnego tekstu jest Radek Wałkuski, zobacz też warszawski blog akcji: https://roweremnazakupy.wordpress.com […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: