jak się włączyć?

 

Fot: Zielone Mazowsze

 To bardzo proste! Możesz pomóc na dwa sposoby:     

1) napisać i wysłać pismo do właściciela obiektu handlowego (sklepu, hipermarketu, centrum handlowego), które odwiedzasz i o którym wiesz, że nie ma solidnych stojaków rowerowych.

Wzór takiego pisma znajdziesz w zakładce do pobrania. Warto pamiętać, ze to tylko wzór – dokument można zmodyfikować dostosowując go do konkretnego przypadku. Zachęcamy, aby dowiedzieć się kto w danej placówce handlowej może podjąć decyzję dotyczącą zamontowania lub zmiany stojaków i do tej osoby kierować pismo. Dzięki temu zwiększa się szansa na skuteczność takiego działania.

Im więcej pism – tym lepiej! Nasz głos dla właścicieli obiektów handlowych jest ważny, a im będzie głośniejszy, tym większa szansa na to, że zostanie usłyszany!     Jesteśmy nie tylko rowerzystami, ale również klientami. To w jakich sklepach wydajemy nasze pieniadze ma dla własciciela sklepu bardzo duże znaczenie. a chętniej wydajemy je tam, gdzie można bezpiecznie zaprakować nasz kochany jednoślad.

Jeśli zdecydujesz się wysłać takie pismo – koniecznie daj nam znać. Ułatwi to koordynowanie działań oraz sprawdzenia jakie dają one efekty.

2) jeśli znasz jakieś miejsce (sklep, hipermarket, centrum handlowe), które nie rozpieszcza rowerzystów porządnymi stojakami rowerowymi – wyślij nam taką informację. Najlepiej tworząc krótki opis oraz przesyłając kilka zdjęć. Chętnie poruszymy temat na naszym blogu.

Piszemy również o pozytywnych przykładach, takich, które mogą być wzorem dla innych obiektów. Jeżeli znacie takie miejsca – informacja o nich również będzie bardzo cenna!

Reklamy
One Response “jak się włączyć?” →
  1. Hej, fajna akcja. Mam zlecenie na stojak rowerowy 😉
    Decathlon wprowadził nawet markę rowerową, ale stojaki, które dostępne są przed sklepem na okęciu wołają o pomstę do nieba.

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: